Ons team

Vestigingsmanager
Bert Straat 

Email b.straat@hattemleeuw.nl
Algehele verkoop
Inkoop RVS buizen en componenten
Inkoop TeCe materialen 
Inkoop bevestigingsmateriaal

André Driessen 

Email a.driessen@hattemleeuw.nl 
Algehele verkoop 
Inkoop stalen buizen en lascomponenten 


Jacco v.d. Worp 

Email j.v.d.worp@hattemleeuw.nl 
Algehele verkoop
Inkoop malleable fittingen, beugels, zadels en unifitkoppelingen 


Verkoopadviseurs buitendienst
Pim van Dun 


Mobiel 06-53149663 
Email p.v.dun@hattemleeuw.nl 
Rayon 1 Friesland, Groningen, Drenthe, Overijssel 

Ferdinand van der Wal

Mobiel 06–51259235 
Email f.v.d.wal@hattemleeuw.nl
Rayon 2 Flevoland, Gelderland  

Logistiek Magazijnchef 
Kor van Olst 

Email k.v.olst@hattemleeuw.nl 

Administratie/Boekhouding 
Hoofd boekhouding 

Arjen Katoele 

Email a.katoele@hattemleeuw.nl 

Crediteurenadministratie/Debiteurenadministratie 
Nina Tissingh
 
Email n.tissingh@hattemleeuw.nl

Roestvaststaal

Bekijk het assortiment

Pressfittingen

Bekijk het assortiment

Bevestigingsmateriaal

Bekijk het assortiment

Pakkingen-afdichting

Bekijk het assortiment

Klemkoppelingen

Bekijk het assortiment

Lukas slijpmiddelen

Bekijk het assortiment

Rob Schuifdeurbeslag

Bekijk het assortiment 

Installatiemateriaal

Bekijk het assortiment

Buismontage materiaal

bekijk het assortiment

Knelfittingen

Bekijk het assortiment